Удінезе забезпечує виїзну перемогу над Ювентусом, даючи Інтеру чітку перевагу у гонці за Скудетто

“Ювентус” зазнав розчаровуючої поразки з рахунком 1-0 вдома від “Удінезе” в понеділок, викликавши освистування з трибун, коли вони покидали поле. Цей невдача серйозно підірвала їхні амбіції щодо чемпіонства.

Після поразки 1-0 від лідерів ліги “Інтернаціонале” минулого тижня, команда Массіміліано Аллегрі зазнала ще більш розчаровуючої поразки цього разу. “Інтер” тепер випереджає на сім очок, маючи ще одну гру в запасі, після своєї перемоги 4-2 над “Ромою” в неділю ввечері.

“Ювентус” спотикається, як Джаннетті забезпечує перемогу “Удінезе”

Гол Лаутаро Джаннетті у першому таймі був усім, що “Удінезе” потрібно було для забезпечення важливої перемоги, віддаляючи їх на три очки від зони вильоту. Аркадіуш Мілік з “Ювентуса”, який повернувся після дискваліфікації, мав анульований гол і втратив кілька чудових можливостей забити, сприяючи ночі розчарувань для Аллегрі.

Навіть коли “Ювентус” замінив продуктивного Душана Влаховича на Міліка, коли той був травмований, повернення Міліка не мало бажаного ефекту. Команда показала обіцянки на початку, але пропустила гол на 25-й хвилині, коли Джаннетті забив свій перший гол у Серії А у своїй другій грі за “Удінезе”.

Гол стався, коли Томас Крістенсен відбив стандартний удар Лазара Самарджича, що призвело до невдалої спроби виносу від Алекса Сандро, яка завершилася тим, що Джаннетті забив з близької відстані. Джаннетті, новачок з “Велес Сарсфілд” з непримітною кількістю голів, залишив помітний відбиток у цій грі.

Промахнуті Можливості “Юве” та Незарахований Гол

Мілік втратив чудову можливість зрівняти рахунок, коли недостатньо точно виконав удар, відправивши м’яч значно повз ціль з надзвичайно близької відстані. Польський нападник також спрямував головою м’яч прямо в руки воротаря “Удінезе”, Мадука Окое, за моменти до перерви. “Юве” зустріли освистуваннями, коли вони покидали поле на перерві, і їхнє везіння майже не покращилося потім.

На 58-й хвилині “Ювентус” подумав, що забив гол, коли Мілік скористався ударом головою Адрієна Рабіо з кутового, але гол було скасовано через те, що первісна передача Федеріко К’єзи вийшла за межі поля. “Удінезе” ефективно утримував міцну оборонну стійку, перешкоджаючи будь-яким спробам “Юве” прорвати їхні ворота, не залишаючи жодного шляху через Окое.

Аллегрі Фокусується на Кваліфікації до Ліги Чемпіонів після Останніх Невдач

Після поразки від “Інтера” на “Сан-Сіро”, Аллегрі підкреслив необхідність для “Ювентуса” прагнути до фінішу в четвірці кращих – почуття, яке він повторив після їхньої останньої поразки. Аллегрі зазначив для Sky, що склад “Ювентуса”, до якого входить багато гравців без досвіду перемог у чемпіонатах, має стати сильнішим після цих невдач. Незважаючи на те, що вони здобули лише одне очко з останніх трьох ігор і відчувають розчарування, він підкреслив важливість збереження спокою для досягнення важливої мети – кваліфікації до Ліги Чемпіонів. Аллегрі наголосив, що зосередження на нервовості або жалю є марним, закликаючи замість цього до зосередженої роботи.

Нічия “Атлетик Більбао” в Альмерії Зменшує Амбіції Ліги Чемпіонів

Амбіції “Атлетик Більбао” зайняти місце в Лізі Чемпіонів були суттєво підірвані після безгольової нічиєї з Альмерією, незважаючи на те, що остання була зменшена до 10 гравців на значну частину другого тайму.

З “Атлетіко Мадрид” поза грою через травми і з лідером бомбардирів Горка Гурузетою та динамічним вінгером Ніко Вільямсом також поза грою через травми, “Атлетик” Ернесто Вальверде боровся за прорив через оборону “Атлетіко Мадрид” та підняття на четверте місце.

Незважаючи на те, що не вдалося досягти перемоги в лізі протягом кампанії, Альмерія вдалося заробити свій сьомий пункт терміну, залишаючись стійкою навіть після вилучення флангового гравця Ларгі Рамазані на 53-й хвилині за накопичення пари попереджувальних карток. Рауль Гарсія майже змінив траєкторію матчу, влучивши в стійку після передачі від Андера Еррери.

Оскар де Маркос з “Атлетика” висловив розчарування після матчу, підкресливши домінування команди в володінні м’ячем, але розчарування через відсутність значних можливостей для забиття голів, підсумувавши нічию як незадовільну враховуючи обставини.