Валенсія – Реал Бетіс: Прогноз, коефіцієнти та поради щодо ставок на матч – Ла Ліга, 25/08/2026

Ла Ліга
Валенсія – Реал Бетіс
Вт, 25 серпня 2026 р. – 19:00
Зробити ставку
poll
poll
2.74
П1
3.3
Нічия
2.54
П2

У першому турі сезону Ла Ліги 2026/27 «Валенсія» прийматиме «Реал Бетіс». Початок матчу о 19:00 за Гринвічем+0 на стадіоні «Месталья» у Валенсії. Обидва клуби прибувають після неоднозначних передсезонних кампаній, маючи порожню таблицю та вже три очки, які мають значення в лізі, де ранній імпульс може визначити хід сезону. «Валенсія» зіграла внічию з «Сельтою» у першому матчі Ла Ліги без голів, тоді як «Бетіс» здобув ледь помітну перемогу над «Реал Сосьєдад» у Севільї з рахунком 1:0. Це перший офіційний домашній матч для «Валенсії», і вболівальники на стадіоні «Месталья», як правило, створюють справжній тиск.

Поради щодо ставок та огляд матчу Валенсія – Реал Бетіс

Отримання правильної інформації перед початком матчу може мати вирішальне значення під час розміщення ставок через додаток для спортивних ставок BC.Game . Ми дослідили останні виступи, історію очних поєдинків та поточні тенденції, щоб дати вам чітке уявлення. У сьогоднішньому прогнозі на матч Валенсія проти Реал Бетіс ми зосереджуємося на ключових деталях, які мають найбільше значення. Ці поради щодо ставок на футбол побудовані на переконливих статистичних закономірностях, а не на здогадках. Прогноз на матч Валенсія проти Реал Бетіс сьогодні вказує на конкурентний, тісний матч між двома командами Ла Ліги, які мають схожий рейтинг.

Нещодавня форма команди Валенсія

МатчДатаЗмаганняРезультат
Derby County vs Valencia2026-07-28Club Friendly1-2
Stoke City vs Valencia2026-08-01Club Friendly1-1
Valencia vs Newcastle United2026-08-08Club Friendly1-2
Valencia vs CD Teruel2026-08-12Club Friendly0-1
Valencia vs Celta Vigo2026-08-22LaLiga0-0

Передсезонна підготовка «Валенсії» продемонструвала нестабільність. Три з чотирьох останніх матчів перед першим матчем сезону завершилися без пропущених воріт, а поразка 0:1 від «Теруеля», що грає в третьому дивізіоні, викликала питання щодо надійності оборони. Проте, нічия з «Сельтою» в першому турі була здобута на виїзді, що свідчить про те, що оборонна структура команди принаймні функціональна в конкурентних умовах. Їхня атакуюча активність у цих останніх іграх була обмеженою, а «Данджума» була їхньою основною творчою рушійною силою в атаці.

Нещодавня форма команди Реал Бетіс

МатчДатаЗмаганняРезультат
Real Betis vs Almería2026-08-01Club Friendly1-0
Arsenal vs Real Betis2026-08-05Club Friendly1-3
Real Betis vs Bournemouth2026-08-08Club Friendly2-2
Inter vs Real Betis2026-08-15Club Friendly1-0
Real Betis vs Real Sociedad2026-08-21LaLiga1-0

«Бетіс» вразив під час передсезонної підготовки, розгромивши «Арсенал» з рахунком 3:1 на «Емірейтс» та продемонструвавши конкурентоспроможні виступи проти «Інтера» та «Борнмута». Перемога над «Реал Сосьєдад» з рахунком 1:0 у першому турі була радше контрольованою, ніж блискучою, але три очки від «Севільї» в Ла Лізі – це вагома заявка. Пара нападників Кучо Ернандеса та Родріго Рікельме пропонує справжнє різноманіття в атаці, тоді як тріо півзахисників Берналь, Форнальс та Рока забезпечує оборонне прикриття та технічну якість.

Real_betis_logo
Хто переможе у вівторковому матчі Ла Ліги між «Валенсією» та «Реал Бетіс»?
poll
poll
Валенсія
35%
Нічия
29%
Реал Бетіс
36%
poll
poll
Станьте новим гравцем та отримайте бонус до $300 з 20% ставкою на повернення втрат
Грайте з упевненістю під нашим захистом! BC.Game пропонує ставку на повернення втрат 20% та бонусом до $300
Отримайте бонус $300
Дивіться повну інформацію
Бонуси, які пропонує BC Game, призначені лише для рекреаційних гравців. Учасникам має бути 18 років і більше. Право на отримання бонусу підлягає Умовам та положенням BC.game. На цьому сайті містяться партнерські посилання, і ми можемо отримати невелику комісію за вашу реєстрацію через ці посилання. Завжди грайте відповідально. Будь ласка, грайте в межах своїх можливостей та пам’ятайте, що бонуси не гарантують виграшу.
Отримання бонусу гарантовано на 100%
Останній надійшов 4 хвилини тому

Валенсія проти Реал Бетіса

МатчДатаКонкуренціяРезультат
Реал Бетіс проти Валенсії2026-02-01Ла Ліга2-1
Валенсія проти Реал Бетіс2025-11-09Ла Ліга1-1
Реал Бетіс проти Валенсії23 травня 2025 р.Ла Ліга1-1
Валенсія проти Реал Бетіс23 листопада 2024 р.Ла Ліга4-2
Валенсія проти Реал Бетіс20 квітня 2024 р.Ла Ліга1-2

Згідно з наявними даними, статистика очних зустрічей за останні десять зустрічей показує перевагу “Реал Бетіс”: 5 перемог проти “Валенсії” та 2 нічиї, а також 3 нічиї. Загальний рахунок за останні сезони схиляється на користь “Бетіса”. Лише одна з цих п’яти зустрічей завершилася з переважним переможним рахунком, а перемога “Валенсії” з рахунком 4:2 у листопаді 2024 року залишається винятком. Голи в цьому матчі не є рідкістю, оскільки в чотирьох з останніх п’яти ігор було забито щонайменше два голи загалом.

Прогнозовані склади команд на матч Валенсія – Реал Бетіс

Орієнтовні стартові склади Валенсії:

Dimitrievski (GK), Jesús Vázquez (DF), César Tárrega (DF), Justin De Haas (DF), José Luis Gayà (DF), Guido Rodríguez (MF), Pepelu (MF), Ryunosuke Sato (MF), Filip Ugrinić (MF), Javier Guerra (MF), Arnaut Danjuma (FW).

Гравці «Валенсії» та «Реал Бетіса» змагаються на полі перед матчем Ла Ліги

Прогнозовані стартові склади Реал Бетіс:

Álvaro Valles (GK), Héctor Bellerín (DF), Marc Bartra (DF), Natan (DF), Fran García (DF), Marc Roca (MF), Facundo Bernal (MF), Pablo Fornals (MF), Antony (MF), Rodrigo Riquelme (MF), Cucho Hernández (FW).

Коефіцієнти ставок та розбивка статистики для прогнозу на матч Валенсія - Реал Бетіс

Ключові фактори, які слід враховувати

Перш ніж оцінювати коефіцієнти на матч «Валенсія» проти «Реал Бетіс», варто звернути увагу на кілька статистичних закономірностей.

  • «Бетіс» лідирує в очній грі в останніх п’яти зустрічах Ла Ліги, маючи 5 перемог, 3 нічиї та лише 2 перемоги «Валенсії» за цей період.
  • Валенсія не змогла забити у своєму першому матчі Ла Ліги проти Сельти Віго, і її передсезонна гра була так само стриманою.
  • “Бетіс” прибуває з потужним настроєм після перемоги над “Арсеналом” та перемоги у своєму першому офіційному матчі сезону проти “Реал Сосьєдад”.
  • Чотири з останніх п’яти прямих зустрічей призвели до голів з обох сторін, що робить BTTS статистично релевантним ринком у цьому матчі.
  • Домашні ігри Валенсії проти Бетіса неоднозначні: дві перемоги, дві нічиї та одна поразка в останніх п’яти домашніх матчах.
  • Вболівальники з Местальї підтримують гру, але в останні сезони “Бетіс” довів, що йому комфортно справлятися з ворожою атмосферою.

Готові покращити свої навички ставок на футбол? Прочитайте наш посібник, щоб дізнатися, як робити розумніші ставки. Збільште свої шанси на виграш з BC.GAME!

Зробіть ставку зараз

Безкоштовні поради щодо матчу Валенсія – Реал Бетіс

  • Уважно розгляньте ринок «Обидві команди заб’ють»: чотири з останніх п’яти прямих зустрічей призвели до голів з обох боків, і захист жодної з команд виглядає ненадійним на цьому початку сезону.
  • Врахуйте загальний ринок голів: у трьох з останніх п’яти очних зустрічей було забито понад 2,5 гола, а атакуюча лінія “Бетіса” здатна створювати постійні моменти.
  • Врахуйте також кращий показник «Бетіса» у виїзних матчах: вони здобули 5 перемог у останніх 10 зустрічах, включаючи виїзні результати.
  • Зверніть увагу на обмежену атакувальну активність Валенсії у перші тижні, особливо на схильність Данджуми самостійно нести атакувальне навантаження.
  • Подумайте про ринки подвійного шансу, якщо ставка на Бетіс за вищими коефіцієнтами здається ризикованою: нічия траплялася двічі в останніх п’яти зустрічах, що свідчить про ймовірний конкурентний, збалансований результат.
Калькулятор для ставок
Сума ставки
Недійсна сума!
Американські коефіцієнт
Недійсні коефіцієнти!
Десятковий коефіцієнт
Недійсні коефіцієнти!
Дробний коефіцієнт
Недійсні коефіцієнти!
Виграш

$ 0.00

Виплата

$ 0.00

Прогноз на матч Валенсія – Реал Бетіс на 2026 рік

Прогноз на матч Валенсія – Реал Бетіс у 2026 році вказує на близьку боротьбу, де Бетіс має значну перевагу, виходячи з нещодавньої форми та історії очних зустрічей. Реал Бетіс приїжджає до Валенсії, вже вигравши свій перший матч Ла Ліги в сезоні та маючи імпульс після сильної передсезонки, яка включала перемогу над Арсеналом з рахунком 3:1. Валенсія, навпаки, розпочала з нульової нічиєї та продемонструвала обмежену атакувальну загрозу в своїх останніх матчах. Прогноз на матч Валенсія – Реал Бетіс сьогодні відображає команду Бетіс, яка краще організована на обох кінцях поля та більш клінічно атакує перед воротами.

Слід визнати, що вболівальники з Местальї дають Валенсії справжню перевагу вдома, і вони справді здобули перемогу над Бетісом з рахунком 4:2 у листопаді 2024 року. Але один виняток із п’яти зустрічей не скасовує загальної картини. Коефіцієнти на гру Валенсія проти Реал Бетіса свідчать про конкурентний ринок, проте дані постійно вказують на користь Бетіса. Як показували попередні очні зустрічі, Бетіс був більш рішучою командою в цьому матчі протягом останніх двох сезонів.

Наш прогноз: Валенсія 1-2 Реал Бетіс

Результат матчуПрогнозКоефіцієнти
Результат матчуПеремога Реал Бетіс2.54
Обидві команди заб’ютьТак1.69
Загальна кількість голівПонад 2,51.91

Ставку на матч – Валенсія проти Реал Бетіс ви можете зробити на BC.Game

Насолоджуйтесь бонусами під час реєстрації!

Про автора

Олександр Ігорович Савченко, народився 1957 року. Експерт у сфері загальнодоступних видів спорту з понад 10-річним досвідом. Закінчив Київський національний університет фізичного виховання і спорту в 1980 році. Пройшов стажування за кордоном, працював тренером та спортивним консультантом в різних містах України. На сьогодні Олександр активно розвиває кар’єру в журналістиці, пише статті на тему загальнодоступних видів спорту.

Залиште свій коментар
Ваш коментар побачать усі