Зінченко вніс свій вклад: “Арсенал” розгромив “Челсі” з Мудриком на “Емірейтс

Зінченко вніс свій вклад: "Арсенал" розгромив "Челсі" з Мудриком на "Емірейтс

Не лише в українській Прем’єр-лізі трапляються перенесені матчі, тому коли посеред тижня в розкладі з’явилася гра 29-го туру англійської Прем’єр-ліги, нікого це не здивувало. Цей матч був справжньою подією – лондонське дербі між “Арсеналом” та “Челсі”, яке відбувалося на стадіоні “Емірейтс” і було вже 64-м в історії цих команд.

Звичайно, для українських вболівальників ця гра мала особливе значення, адже на полі могли одночасно з’явитися два гравці національної збірної України – Олександр Зінченко та Михайло Мудрик. Це було можливо, за умови, що головні тренери обох команд вирішили б включити їх до стартових складів. Маурісіо Почеттіно зробив нам приємність, вибравши Мудрика, тоді як Мікель Артета, як і в останні тижні, віддав перевагу іншому лівому захиснику.

Головні дійові особи матчу та нестабільність “Челсі”

Його команда все одно в обороні майже не потребувала допомоги саме з того боку поля в першому таймі. “Сині”, якщо й атакували, то через Мудрика, який через відсутність Палмера мав брати на себе ще більше роботи, проте провів, м’яко кажучи, невиразні 45 хвилин. Основними дійовими особами в його команді були інші люди – наприклад, Джексон, який то не влучав по м’ячу в чужому штрафному, то влучав так, що м’яч летів у стійку воріт суперника.

Загалом, нестабільність, яка є характерною рисою “Челсі” у цьому сезоні. Ось навіть у грі їхнього воротаря Петровича вона простежується. На четвертій хвилині сербський голкіпер пропустив м’яч під собою в ближній кут від удару Троссара з лівого флангу штрафної, але потім здійснив кілька таких сейвів, що залишалося тільки одне питання: “А чого одразу так не робити?”.

Змістова гра “Арсеналу” та поразка “Челсі”

В іншому, “Арсенал” намагався грати у свій звичний футбол, але зайвий тиск першої сходинки турнірної таблиці негативно позначився на команді Артети. Від цього вона стала невпевненою та дуже повільною, тому “Челсі” мав нереалізовані гольові моменти, які могли зробити гру значно цікавішою, особливо якби Дісасі краще зіграв у захисті.

Програючи після першого тайму з рахунком 0:1, була можливість для покращення гри в другому таймі, якщо тренер вигадав би щось цікаве, а гравці це виконали б на полі. Проте, після відновлення гри, команда просто розвалилась, а суперники цим скористались.

“Арсенал” забив ще чотири голи. Особливо болісно для фанатів “Челсі” було спостерігати за тим, як два з цих голів забив колишній гравець “синіх” Кай Гаверц, який ще й святкував це перед своїми новими прихильниками.

Ще два голи записав на свій рахунок захисник Бен Вайт, останній з яких був скоріше випадковим, але перетворився на красивий гол. Мабуть, голкіпер “Челсі” був єдиним, кому було не байдуже до пропущених м’ячів, адже рахунок міг бути і більшим.

Коли гра вже була вирішена, Артета випустив на поле Зінченка, але з Мудриком вони розминулись на шість хвилин, тож суто українського протистояння ми не побачили. Незважаючи на це, не українці відігравали ключові ролі в цій грі. “Челсі” знову показав себе таким, яким він є останніми роками.

У наступному турі “Арсенал” зіграє гостьове дербі Північного Лондона проти “Тоттенгема”, а команда Маурісіо Почеттіно вирушить за додатковими голами у власні ворота до непередбачуваної бірмінгемської “Астон Вілли”.