ПСЖ здивував “Барселону” і пройшов до півфіналу Ліги чемпіонів

ПСЖ здивував "Барселону" і пройшов до півфіналу Ліги чемпіонів

“Барселона” зазнала невдачі від французького ПСЖ у матчі-репліці чвертьфіналу Ліги чемпіонів у вівторок, 16 березня, і вилетіла з чемпіонату. Після торжества вдома з рахунком 3:2 «Барселона» не зуміла зберегти перевагу в меншості. Незважаючи на те, що на дванадцятій хвилині Рафінья вивів каталонців уперед, французи вміли відновити рівновагу та завоювати вікторію.

Розгромив “Барселони”

Але через червону картку Рональда Араухо на 29-й хвилині «Барселона» опинилася в меншості. Наприкінці першого тайму Усман Дембеле забив у ворота своєї колишньої команди, забезпечивши ПСЖ чисельну перевагу.

Парижани продовжували контролювати гру, і на початку другого тайму завдяки Вітіньї вони вийшли вперед. На 60-й хвилині Усман Дембеле здобув пенальті, який Кіліан Мбаппе успішно реалізував. Це погіршило ситуацію для «Барси». На 89-й хвилині гравець оформив дубль, встановивши переможний результат.

ПСЖ переміг «Барселону» з рахунком 4:1 і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів, де зіграє проти німецької «Борусії» з Дортмунду.

Звіт про матч: 1/4 фіналу Ліги чемпіонів