Реал у драматичному матчі здолав Баварію та вийшов у фінал ЛЧ

Мадридський клуб переміг мюнхенців на Сантьяго Бернабеу і побореться за головний трофей турніру. Реал – фіналіст Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Путівку до вирішального матчу турніру мадридці вибороли у протистоянні з Баварією.

Нагадаємо, тиждень тому команди зіграли внічию в Мюнхені з рахунком 2:2. Цього разу “королівський клуб” приймав суперника на Сантьяго Бернабеу, і зумів вирвати перемогу.

Зазначимо, що зустріч у Мадриді розпочалася обережним футболом від обох суперників. Команди не бажали ризикувати, і в підсумку глядачі чекали першого взяття воріт понад годину.

Мадрид – Баварія: огляд матчу

Першими відзначились гості. На 68-й хвилині Альфонсо Девіс самостійно розібрався з захистом “Реала” і відмінним ударом вивів “Баварію” вперед. Андрій Лунін був безсилим у цьому епізоді.

Після цього гравці німецького клубу відійшли у захист, намагаючись втримати отриману перевагу. Здавалося, у них це вийде, утім підопічних Тухеля несподівано підвів один з найдосвідченіших гравців — Мануель Нойєр.

Саме помилка голкіпера допомогла господарям зрівняти рахунок. Відзначився Хоселу. А ще за три хвилини мадридці забили вдруге. Той самий Хоселу приніс “королівському клубу” перемогу і путівку до фіналу.