Артем Довбик – футболіст місяця в “Жироні”

Артем Довбик – футболіст місяця в "Жироні"

Артем Довбик вчетверте отримав звання кращого футболіста місяця в “Жироні”. Український нападник блискуче виступив за іспанську команду у березні, зігравши в усіх чотирьох матчах Ла Ліги. Він забив переможний дубль проти “Бетіса”, що допомогло команді здобути перемогу з рахунком 3:2. Крім того, Довбик продемонстрував відмінну гру за збірну України в матчах плей-оф чемпіонату Європи-2024, включаючи гол у півфіналі проти Боснії і Герцеговини.

Звитяга Довбика у “Жироні”

У березні Артем Довбик здобув перемогу у голосуванні вболівальників, обійшовши трьох своїх товаришів по команді “Жирона”: захисника Еріка Гарсію та вінгерів Савіньйо та Порту. З моменту переїзду до Іспанії минулого року, Довбик вчетверте отримав місячну нагороду від клубу. Він був визнаний кращим гравцем команди в листопаді, грудні та січні.

Змагальний місяць для Артема Довбика включав наступні матчі: 3 березня проти “Мальорки” (0:1) — він грав 90 хвилин; 9 березня проти “Осасуни” (2:0) — 80 хвилин; 16 березня проти “Хетафе” (0:1) — 90 хвилин; 31 березня проти “Бетіса” (3:2) — 90 хвилин, де він забив 2 голи.

Після 30 ігор у сезоні “Жирона” займає третє місце в Прімері, відставши на два очки від “Барселони”. Наступний матч команди заплановано на 13 квітня проти “Атлетіко” у Мадриді. У своєму дебютному сезоні у “Жироні” Довбик вже має на своєму рахунку 16 голів та сім асистів у 31 матчі всіх турнірів.