Гольова дуель Палмера і Гарначо: «Челсі» проти МЮ у фіналі

“Челсі” здобув перемогу над “Манчестер Юнайтед” у 31-му турі Прем’єр-ліги, вирішальний гол забивши на останніх хвилинах.

Епічна битва на «Стемфорд Брідж»: «Челсі» здолав «Манчестер Юнайтед» у матчі з сімома голами

Англійська Прем’єр-ліга, 31-й тур відзначився запеклим протистоянням між «Челсі» та «Манчестер Юнайтед», що завершилося з рахунком 4:3 на користь «Челсі». Матч розпочався з раннього голу Галлахера, який вдало використав момент поза штрафною зоною, забивши м’яч у нижній кут воріт. Палмер подвоїв перевагу, реалізувавши пенальті після фолу на Кукурельї, а потім забив ще раз з одинадцятиметрового удару в компенсований час, а також вирішальний гол забив на 90+11 хвилині.

«Манчестер Юнайтед» зумів відновити рівновагу до кінця першого тайму завдяки влучним ударам Гарначо та Фернандеша, причому Гарначо вдалося вразити ворота вдруге в другому таймі, вивівши свою команду вперед. Проте, невгамовний Палмер відзначився в компенсований час, спершу реалізувавши пенальті, а потім забивши переможний гол після передачі Фернандеса та рикошету від захисника.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі «Челсі» та провів на полі 71 хвилину, після чого був замінений Стерлінгом. За поточний сезон у Прем’єр-лізі Мудрик відзначився 4 голами та 2 асистами за 23 матчі.