“Бенфіка” з Трубіним програла “Марселю”

"Бенфіка" з Трубіним програла "Марселю"

“Бенфіка”, де виступає українець Анатолій Трубін, не змогла пробитися до півфіналу Ліги Європи, поступившись “Марселю” у серії пенальті. Португальці не зберегли мінімальної переваги, яку мали після домашньої перемоги 2:1, де Трубін не зробив жодного сейву.

Як пройшов матч “Марсель” проти “Бенфіки”

Анатолій Трубін, який пропустив гру чемпіонату Португалії проти “Морейренсе”, повернувся на матч-відповідь проти “Марселя”. Вже у першому таймі “Марсель” взяв ініціативу, але конкретизувати свою перевагу у голи не зміг. По перерві ситуація на полі загострилася, і на 69-й хвилині Жоффрі Кондогбья ледь не вивів свою команду вперед, але Трубін врятував “Бенфіку”. Проте згодом П’єр-Емерік Обамеянг асистував Фарісу Мумбаньї, який змусив Трубіна капітулювати. Матч завершився з рахунком 0:1 на користь “Марселя”, а в серії пенальті “Марсель” зміг здобути перемогу, не дивлячись на промахи від Анхеля Ді Марії та Антоніу Сілви зі сторони “Бенфіки”, а Трубін не зміг відбити жоден пенальті.