Україна перемагає чемпіонів світу з футзалу

Ukraine's futsal team

У рамках підготовки до чемпіонату світу з футзалу-2024 збірна України здобула неймовірну перемогу над однією з найсильніших команд світу – Португалією. Цей товариський матч став справжнім випробуванням для українських футзалістів, і вони його успішно подолали.

Початок матчу: блискучий старт українців

З перших хвилин гри українці взяли ініціативу в свої руки, і вже на 7-й хвилині Мельник відкрив рахунок, забивши перший м’яч у ворота суперників. Через шість хвилин капітан збірної Петро Шотурма подвоїв перевагу, а на 16-й хвилині він же оформив дубль, довівши рахунок до 3:0. Такий впевнений старт дозволив українцям диктувати умови гри до самого кінця першого тайму.

Португалія намагається відігратися

У другому таймі португальці спробували відігратися. На 27-й хвилині Сесіліу скоротив відставання, забивши перший м’яч для своєї команди. Проте українці не збиралися віддавати ініціативу і продовжували грати агресивно. На 30-й хвилині Чернявський повернув триголову перевагу українцям, а на 35-й хвилині Швед зробив рахунок 5:1.

Останні хвилини гри: тріумф українців

Попри те, що португальці продовжували атакувати і змогли забити ще два м’ячі (на 35-й і 37-й хвилинах), українці зберегли контроль над грою. На 36-й хвилині Микитюк встановив остаточний рахунок матчу – 6:3 на користь збірної України. Це була заслужена перемога, яка підкреслила високий рівень гри українських футзалістів.

Петро Шотурма – герой матчу

Особливим цей матч став для капітана збірної України Петра Шотурми. Для нього це був 100-й матч у футболці національної команди, і він відзначив цю подію двома забитими м’ячами, що суттєво допомогло команді досягти перемоги.

Ukraine's futsal team-2

Підготовка до чемпіонату світу

Цей успіх над Португалією – не єдина перемога збірної України в рамках підготовки до чемпіонату світу. Раніше українці розгромили Коста-Рику та Кубу, демонструючи стабільно високий рівень гри. Попереду у них ще товариські матчі з Боснією і Герцеговиною та Лівією, які стануть завершальними етапами перед головним турніром року.

Чого очікувати від чемпіонату світу?

На чемпіонаті світу-2024 в Узбекистані збірна України потрапила до групи C, де змагатиметься з командами Аргентини, Анголи та Афганістану. Перемога над Португалією свідчить про те, що українці готові до серйозної боротьби і можуть розраховувати на високі результати на світовій арені.

Перемога над Португалією – це не лише важливий етап підготовки до чемпіонату світу, а й підтвердження того, що збірна України є серйозним претендентом на успіх у цьому турнірі. Команда демонструє чудову форму та налаштована боротися за високі місця на світовій першості.