Дарія Снігур здобула перемогу у дебютному матчі на Вімблдоні

Dar'ya Snigur

Українська тенісистка Дарія Снігур тріумфально дебютувала в основній сітці Вімблдонського турніру, здобувши перемогу над француженкою Осеан Доден з рахунком 6:4, 6:0. Ця перемога стала четвертою поспіль для Снігур на цьогорічному трав’яному мейджорі.

22-річна Снігур, чемпіонка юніорського Вімблдону 2019 року, цього сезону вперше грає в основній сітці дорослого турніру. Вона розпочала змагання у відборі та здобула три перемоги, включаючи перемогу над українкою Катаріною Завацькою.

Хід матчу

Матч розпочався з брейку на користь Снігур, яка повела з рахунком 2:0. Хоча Доден зрівняла рахунок, українка знову взяла подачу суперниці за рахунку 2:2 і завершила перший сет з рахунком 6:4. У другому сеті Снігур впевнено стартувала, взявши три гейми поспіль, і завершила матч з рахунком 6:0.

За 52 хвилини гри Снігур перевершила суперницю за активно виграними м’ячами з рахунком 29:10. Вона виконала три ейси та мала 77-відсотковий показник першої подачі.

Важливість перемоги

Ця перемога стала другою для Снігур у основній частині турнірів Великого шолому. Вперше вона виграла матч такого рівня на US Open 2022, перемігши колишню першу ракетку світу Сімону Халеп. У другому колі Вімблдону Снігур зіграє з латвійкою Єленою Остапенко, яка є 13-ю сіяною на турнірі.

На момент цієї перемоги Дарія Снігур піднялася на 104-те місце у світовому рейтингу, що є її новим особистим рекордом. В 1/32 фіналу Вімблдону Снігур доєдналася до інших українських тенісисток — Даяни Ястремської, Юлії Стародубцевої та Марти Костюк.

Інші українські тенісистки

На жаль, ще дві українки зазнали поразок у своїх матчах. Катерина Байндль поступилася німкені Лаурі Зігемунд з рахунком 4:6, 1:6, а Ангеліна Калініна програла росіянці Еліні Аванесян з рахунком 2:6, 3:6. Матч Еліни Світоліної проти польки Магди Лінетт був перенесений на 3 липня через дощ.

Таким чином, Вімблдон-2024 продовжує бути яскравим майданчиком для українських тенісисток, які борються за високі результати на міжнародній арені.