Жіноча збірна України тріумфує над Хорватією

zbirna ukr

Жіноча збірна України здобула важливу перемогу над Хорватією з рахунком 2:0 у заключному турі першого раунду кваліфікації до Євро-2025. Ця перемога забезпечила нашій команді друге місце у групі 4 та вихід до плей-офф кваліфікації.

Вирішальні голи та гра першого тайму

У першому таймі українська команда домінувала на полі. На 31-й хвилині Аліна Корсун відкрила рахунок, майстерно замкнувши навіс з флангу. Лише через чотири хвилини Марина Кравчук подвоїла перевагу, забивши другий гол. Хорватська збірна не змогла створити серйозних загроз біля воріт України, і наші футболістки впевнено довели матч до перемоги.

Турнірна ситуація та шанси на Євро-2025

Перемога над Хорватією дозволила Україні набрати 11 очок і посісти друге місце у групі 4 Ліги B. Це досягнення дозволило нашій команді вийти у плей-офф кваліфікації, де вони боротимуться за вихід на Євро-2025. У плей-офф також візьмуть участь інші команди, які посіли другі та треті місця у своїх групах Ліги B. З шести переможців другого раунду плей-офф буде визначено три команди, які отримають путівки на Євро-2025.

Наступні кроки та очікування

Жіноча збірна України зараз стоїть на порозі великого успіху. Команда демонструє чудову форму та високий рівень гри, що вселяє надію на успішний виступ у плей-офф та вихід на Євро-2025. Підтримка вболівальників та злагоджена гра стануть ключовими факторами для досягнення мети.

Україна вже зробила великий крок уперед, і тепер залишається подолати останню перешкоду на шляху до континентальної першості. Усі вболівальники з нетерпінням чекають на нові перемоги нашої збірної.