Україна триумфально розпочинає на турнірі у Франції

Українська олімпійська збірна під керівництвом Руслана Ротаня вражаюче стартувала на міжнародному турнірі у Марселі. У першому матчі українці здобули перемогу над збірною Індонезії, продемонструвавши високий рівень гри. Захоплюючий момент турніру було анонсовано на офіційному YouTube-каналі Української асоціації футболу, але трансляція несподівано була видалена без будь-яких пояснень.

Матч розпочався з активних дій “синьо-жовтих”, які вийшли вперед завдяки голу Синчука, який з льоту реалізував простріл Драмбаєва з правого флангу. До середини тайму Михайленко подвоїв перевагу, використовуючи помилки захисту суперників, які неодноразово втрачали м’яч на користь української команди.

Відновлення та Гол: Україна втретє забиває після перерви

Після перерви Україна змогла втретє відзначитися! Синчук з правого крила виконав чудовий навіс над голкіпером, який в стрибку намагався перехопити м’яч. Олег Федор, півзахисник “Руху”, без зусиль замкнув передачу у дальній кут воріт. Завершення матчу та доведення його до переможного кінця стало лише формальністю.

Не забуваємо, що попереду у команди Ротаня залишаються ще три товариські матчі: 6 червня проти Італії (початок о 16:00), 8 червня проти Панами (18:30) і 10 червня проти Японії (15:30).

На Олімпіаді збірна України виступатиме у групі B разом з Аргентиною, Марокко та Іраком. Чоловічий футбольний турнір відбудеться з 24 липня по 9 серпня.