Ірак – Україна: Історичний матч на Олімпіаді-2024

Ukraine's football earnings were given to Iraq

Збірна України з футболу зазнала поразки від команди Іраку у першому турі футбольного турніру на Олімпійських іграх 2024 року. Поєдинок відбувся на стадіоні “Парк Олімпік Ліонне” у Ліоні та завершився з рахунком 2:1 на користь Іраку.

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. Команда під керівництвом Руслана Ротаня домінувала у володінні м’ячем та створювала небезпечні моменти, але так і не змогла пробити ворота суперника.

Гол України

На початку другого тайму, на 53-й хвилині, “синьо-жовті” вийшли вперед. Арсеній Батагов пробив головою після подачі Дмитра Криськіва зі штрафного. Воротар Іраку парирував м’яч, але Валентин Рубчинський вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок.

Вирішальні моменти

Однак дуже швидко українська команда пропустила гол у відповідь. Максим Таловєров порушив правила у власній штрафній зоні, що призвело до пенальті, який на 57-й хвилині реалізував Айман Хуссейн, зрівнявши рахунок.

На 72-й хвилині Ірак забив переможний гол. Алі Джассім, який вийшов на заміну, пробив з лівого флангу і відправив м’яч у ближній кут воріт України.

Підсумок гри

Збірна України намагалася відігратися, але не змогла забити другий м’яч і уникнути поразки. Це був перший в історії матч збірної України на Олімпійських іграх, і він завершився поразкою.

У другому турі збірна України зіграє з командою Марокко 27 липня у Сент-Етьєні. Того ж дня Аргентина зустрінеться з Іраком. Груповий раунд для підопічних Ротаня завершиться 30 липня матчем проти Аргентини в Ліоні.

Регламент змагань

Згідно з регламентом, у футбольному турнірі Олімпіади можуть брати участь гравці, які народилися після 1 січня 2001 року. Кожна команда може включити до заявки трьох гравців, старших цього віку.