Україна програла Франції на Євро-2024 U-19

Збірна України зіграла проти Франції у півфіналі Євро-2024 U-19. Французи з самого початку захопили ініціативу, але без реальних загроз для наших воріт. Українська команда вибрала тактику низького блоку, очікуючи своїх шансів у контратаках.

На 19-й хвилині трапився перший реальний шанс для України: Цуканов подав зі штрафного, Бенгі пролетів повз м’яч, і Михавко мав можливість замкнути дальню стійку. Але центрбек Динамо схибив у фактично порожні ворота, що стало першим невдалим моментом для нашої команди.

Нерви французького кіпера

Кіпер французів продовжував нервувати, але українській команді бракувало завершального удару. Проте, наприкінці першого тайму Гусєв мав ще один чудовий момент, але його удар врятувала поперечка. Перший тайм завершився з рахунком 0:0, залишаючи надію на другий тайм.

Вирішальний гол французів

Другий тайм розпочався із заміни: Тутєров вийшов замість Богданова. На 61-й хвилині Франція забила єдиний гол у матчі після подачі кутового, коли капітан французів Атангана головою вразив сітку українських воріт.

Михайленко випустив на поле Крістіана Шевченка, але це не допомогло змінити результат. В останні хвилини Тутєров пробивав під стійку, але його удар був неточним.

Підсумки матчу

Таким чином, Україна завершила свій виступ на турнірі, але залишила гарне враження та здобула путівку на чемпіонат світу U-20. Фінал Євро-2024 U-19 відбудеться між Францією та Іспанією 28 липня. Українська команда показала характер і продемонструвала, що має потенціал для майбутніх звершень на світовій арені.

Погляд у майбутнє

Незважаючи на поразку, виступ нашої збірної на Євро-2024 U-19 став важливим досвідом для молодих футболістів. Команда продемонструвала високий рівень гри та бойовий дух, що стане основою для майбутніх успіхів. Попереду – чемпіонат світу U-20, де українські хлопці матимуть нову можливість показати себе на міжнародній арені.