Збірна України U-21 вийшла на Євро-2025

Youth team of Ukraine

Молодіжна збірна України U-21 забезпечила собі вихід до фінального раунду Чемпіонату Європи 2025 після перемоги над Північною Ірландією в рамках кваліфікаційного турніру. Команда Унаї Мельгоси виграла матч із рахунком 2:1, продовжуючи свою вражаючу серію з восьми перемог у восьми матчах.

У першому таймі “синьо-жовті” впевнено заклали основу для перемоги, завдяки влучним ударам Назара Волошина на 10-й хвилині та Максима Брагару на 30-й хвилині. Попри зусилля суперників, Україна змогла зберегти перевагу, хоча на 81-й хвилині Аллен скоротив відставання Північної Ірландії, реалізувавши пенальті.

Гра стала випробуванням для збірної України після видалення капітана Арсенія Батагова на 80-й хвилині за грубий фол у штрафному майданчику. Втім, навіть граючи в меншості, українці змогли втримати результат і здобути важливу перемогу.

Підсумки відбору та вихід на Євро

Перемога дозволила збірній України гарантувати собі місце у фінальній частині Євро-2025, незалежно від результатів двох матчів, що залишаються в кваліфікації. Українці вже точно стануть однією з трьох найкращих других команд, що гарантує їм пряму участь у турнірі.

До фінальної частини Чемпіонату Європи U-21 приєднаються 15 найкращих команд за результатами кваліфікації, які змагатимуться разом із господарем турніру – Словаччиною. Це включатиме 9 переможців груп, 3 найкращі команди серед других місць і 3 переможці плей-оф, у якому гратимуть ще 6 команд.

Youth team of Ukraine-2

Статистика матчу Північна Ірландія – Україна

• Голи: Аллен, 81 – Волошин, 10, Брагару, 30
  • Володіння м’ячем: 48% – 52%
  • Удари: 12 – 8

Заключні хвилини матчу були напруженими, але збірна України втримала переможний рахунок, забезпечивши вихід на Євро-2025.