Чи зможе Кривбас перевернути гру після поразки від Бетіса?

Krivbas at the battle with Betis_2

У першому матчі кваліфікації Ліги конференцій криворізький “Кривбас” зіткнувся з потужним суперником з Іспанії – “Бетісом”. На жаль, українська команда не змогла протистояти більш досвідченому і технічно обдарованому супернику, зазнавши поразки з рахунком 0:2. Матч, який відбувся у словацькому Кошице, був номінально домашнім для “Кривбасу”, але перевага на полі була явно на боці гостей.

Швидкий старт Бетіса та домінування на полі

Команда під керівництвом Мануеля Пеллегріні з перших хвилин взяла ініціативу у свої руки. Вже на 13-й хвилині зустрічі Бетіс відкрив рахунок завдяки зусиллям Езекіеля Авіли. “Кривбас” намагався відповідати контратаками, але іспанці впевнено контролювали гру. У середині другого тайму Родрі подвоїв перевагу своєї команди, що фактично зняло всі питання щодо переможця.

Krivbas at the battle with Betis-3

Аналіз матчу: ключові моменти та статистика

“Кривбас” мав усього 40% володіння м’ячем, що свідчить про домінування іспанців. Криворіжці завдали лише 4 удари по воротах, жоден з яких не був влучним, тоді як “Бетіс” здійснив 16 ударів, з яких 9 були в площину воріт. Кількість атак теж була на боці гостей – 140 проти 81 у “Кривбасу”.

Наступний матч між цими командами відбудеться в Іспанії 29 серпня. “Кривбас” має складне завдання – відіграти два м’ячі на виїзді у команди, яка продемонструвала високий рівень гри. Однак, у футболі можливо все, і криворізький клуб спробує зробити все можливе, щоб переломити хід протистояння.

Krivbas at the battle with Betis-1

Заключення: перспективи Кривбасу у єврокубках

Поразка у першому матчі значно ускладнює шанси “Кривбасу” на вихід до групового етапу Ліги конференцій. Тим не менш, команда має ще одну можливість довести свою спроможність на міжнародній арені. Важливим стане не лише результат, а й самовідданість та бойовий дух, з яким “Кривбас” вийде на поле в матчі-відповіді.