Динамо в плей-оф: вирішальні дві хвилини

Dynamo beat Rangers with goals in two weeks

“Динамо” Київ успішно пройшло до раунду плей-оф Ліги чемпіонів, здолавши шотландський “Рейнджерс” у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації. Гра, яка проходила у Глазго, виявилася напруженою та непередбачуваною, однак кінцевий результат став переможним для українського клубу.

Доля гри змінилася після вилучення

Ключовим моментом матчу стало вилучення гравця “Рейнджерс” Жефте на самому початку другого тайму. Бразилець отримав другу жовту картку, що залишило шотландський клуб у меншості. Це дало “Динамо” значну перевагу, якою кияни скористалися на всі сто відсотків.

Ударний фініш від “Динамо”

Під кінець основного часу “Динамо” вирішило долю матчу, забивши два голи протягом двох хвилин. Перший гол забив Олександр Піхальонок, який влучив у ближній кут з-за меж штрафного майданчика. Другий гол на свій рахунок записав Назар Волошин, вдало завершивши атаку після передачі Миколи Шапаренка.

Dynamo beat Rangers with goals in two weeks-2

Наступний суперник – “Зальцбург”

Завдяки цій перемозі з рахунком 2:0 “Динамо” вийшло до раунду плей-оф Ліги чемпіонів. Там на киян чекає зустріч з австрійським “Зальцбургом”. Матч обіцяє бути не менш захопливим і визначальним для українського клубу в боротьбі за вихід до групового етапу.