Україна залишає Євро-2024 без поразок

Українська збірна не змогла пройти груповий етап Євро-2024, незважаючи на непереможний матч проти Бельгії. Сергій Ребров та його команда зайняли четверте місце в групі E, після того як їхня гра та паралельний матч між Словаччиною і Румунією завершились нічиєю. Турнір для українців розпочався з важкої поразки від Румунії, але в наступному турі команда здобула перемогу над Словаччиною з рахунком 2-1. Усі команди в групі набрали однакову кількість очок, але за різницею мʼячів Україна залишилась на останньому місці. Словаччина могла б “врятувати” українців, але їхня гра з Румунією також завершилась нічиєю, залишивши Україну без шансів на вихід з групи.

Зіткнення з грандами: Україна проти Бельгії

У вирішальній грі групового етапу українська збірна під керівництвом Реброва змагалася з Бельгією, вважаною більшістю експертів найсильнішим суперником у групі. На дату 20 червня за даними ФІФА, Бельгія посідала третє місце, тоді як Україна – 24-те. Ця зустріч стала першою в історії між цими командами.

Українська команда розпочала гру з двома нападниками: Роман Яремчук, який забив вирішальний гол у попередньому матчі проти Словаччини, приєднався до Артема Довбика в атаці, тоді як Олександр Зінченко залишився на лаві запасних. В воротах стояв Анатолій Трубін, який відзначився успішною грою в останньому матчі.

Хроніка першого тайму матчу Україна проти Бельгії

Роман Яремчук відкрив рахунок у грі з ударом у бік воріт Бельгії на 20-й хвилині. Невдовзі за ним Довбик спробував забити, промахнувшись праворуч від стійки. На 26-й хвилині Георгій Судаков відправив м’яч над воротами в перспективній атаці. Капітан бельгійців Кевін де Брюйне зробив неточний удар зі штрафного на 33-й хвилині. Перед завершенням першого тайму, на 42-й хвилині, команда під керівництвом Реброва створила швидку комбінацію, але Довбик не зміг завершити передачу Яремчука. Тайм закінчився дальнім ударом де Брюйне, який без проблем парирував Анатолій Трубін. Несприятливий рахунок 0:0 не відображав активну і якісну гру збірної України, яка провела один із найкращих таймів на чемпіонаті.