Аргентина розпочинає Копа Амеріка з перемоги

Копа Амеріка стартувала зі змагань чинних чемпіонів — Аргентини. У першому матчі їхнім суперником стала Канада. Ді Марія міг відкрити рахунок на початку гри, але не зміг переграти воротаря у виході віч-на-віч після розіграшу кутового. Ліонель Мессі також мав шанс забити, втім його удар пройшов повз стійку. Незважаючи на невдачі, Мессі відзначився результативною передачею, виправивши попередні помилки.

Канада та Аргентина: Напружена Боротьба та Заслужена Перемога

Після прострілу Девіса, Б’юкенен відповів несильним ударом, залишивши Альфонсо створити момент для Дейвіда. Перший тайм завершився без голів, але вже на початку другого тайму Аргентина вийшла вперед. Мессі виконав вирішальну розрізну передачу Мак Аллістеру, який випередив воротаря та віддав м’яч Хуліану Альваресу, що забив у порожні ворота. Альварес міг подвоїти рахунок у штрафному, але воротар врятував ситуацію. Мессі двічі мав шанс забити в очній боротьбі з воротарем, але не реалізував. Наприкінці гри Лаутаро все ж відзначився, завершивши розрізну передачу Мессі під голкіпером. Аргентина здобула заслужену перемогу з рахунком 2:0.